B2B Nedir?

B2B (business to business), bir ticaret şeklidir. B2B ticaret yapan işletmeler diğer işletmelere mal ve hizmet sağlarlar. Başka bir deyişle iş yapan tarafların her ikisi de birer ticari işletmedir. Bu tip ticaret yapan işletmelerin bayileri vardır.

B2B e-ticaret yazılımlarının, perakende e-ticaret yazılımlarından daha farklı ihtiyaçları olduğu açıktır. B2B özelliği eklenerek sunulan perakende (B2C) e-ticaret çözümleri görebilirsiniz. Bu sistemler B2B süreçlerine özel üretilmediklerinden veya başka bir deyişle çözüm sundukları ana konu B2B olmadığından işletmeye gerekli verimi sağlayamazlar.

Kurumsal Seviyede Bir B2B Sistemi Nasıl Olmalıdır?

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçleri ile B2B sistemlerinin arasında tam ve doğru çalışan bir entegrasyon olması önemlidir. Bu işletmelerin verimli çalışabilmesi için B2B sisteminin, bayilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmesi gerekir. Kurumun ticari yazılımı ile B2B sistemi arasında eksiksiz ve doğru çalışan bir entegrasyon yok ise bayilerin tüm ihtiyaçları karşılanmış olmaz.

Aynı şekilde kurumun banka hesapları, depo otomasyon sistemin ihtiyaç duyduğu parametereler, esnek bir raporlama sistemi, farklı yerlerdeki depo stoklarının bayilere doğru sunulabilmesi, kurumun fiyatlandırma politikasının tam olarak müşteriye yansıtılabilmesi ve kurumsal bir süreç yazılımında olması gereken daha bir çok özelliğin de iyi bir B2B E-ticaret yazılımda özellik olarak yer alması gerekir. Perakende e-ticaret sistemleri kurumlara yönelik değildir. Asıl müşteri hedefleri son tüketicidir yani bireysel müşterilerdir. Bu nedenlerden dolayı bayi portalınızı, perakende (B2C) sistemi ile değil, B2B'ye özel bir yazılım sistemi ile oluşturmalısınız

Verimi yüksek bir çözüm için, B2B E-ticaret sistemi seçerken sadece B2B iş sürecine odaklanmış bir yazılım seçmeniz yerinde olacaktır.

Codelytic kurumsal B2B yazılım sistemi özelleştirilebilen, kurumun ticari yazılımı veya diğer yazılımları ile uçtan uca entegre olabilen kurumsal boyuttaki kapsamlı bir sistemdir.

Dilerseniz açık kaynak kod anlaşması yapabilir, yazılımın kaynak kodlarını alabilir ve bu sayede B2B sisteminizi kendi kurumunuz içinde geliştirmeye devam edebilirsiniz. Codelytic B2B E-ticaret Sistemi Açık Kaynak Kod

Teknik Alt Yapı Nasıl Olmalıdır?

Internet sistemleri fiziksel mağazaların aksine heran ulaşılabilen ve sınırları görülemeyen sistemlerdir. Müşteri sayınız, ürün çeşitliğiniz, sipariş miktarlarınız, veri miktarınız, faaliyet gösterdiğiniz ülke, şehir sayısı vb... parametreler arttıkça B2B sisteminizin de genişleyebilmesi gerekldir. Eğer doğru bir alt yapı yoksa sisteminiz artan yükü karşılayamadığı gibi artan özellik ihtiyaçlarına da cevap veremez.

Piyasadaki bir çok sistem, "zaten en fazla ne kadar büyüyebilir ki" ön görüsü ile aslında sınırlı bir büyüme kapasitesine sahiptir. İlerleyen zamanlarda sistem değiştirme ihtiyacı da bu durumun baştan dikkate alınmamasında dolayı oluşur ve çok daha sancılı ve maliyetli olur. Eğer hedefleriniz büyükse ve ya zaten büyük bir yapınız varsa yazılım mimarlığının esneklik, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik ilkelerini gözetmiş olan bir sistem ile yola çıkmanız önemlidir.

Önemli olan bir nokta ise, her yazılım üreticisi size kendi ürünün ölçeklenebileceğini söyleyebilir. Ancak her yazılım tüm katmanlarında ölçeklenemez. Örnek olarak, uygulama katmanında ölçeklenebilen bir yazılım kalıcılık (veritabanı diye düşünebilirsiniz) katmanında ölçeklenemiyorsa bunun bir kıymeti kalmayacaktır. Geliştirme maliyetinin daha fazla olmasından veya başka nedenlerden dolayı uygulamalar her noktada ölçeklenecek şekilde üretilemeyebilirler. Büyüme hedefleriniz doğrultusunda bu durumu dikkate almanız kesinlikle gerekldir.

Asenkron Mimari ile Yüksek Performans

Yazılım mimarisindeki tutarlılık ve ölçekleme gibi mimari kavramlar en verimli şekilde işlendi. Bu sayede kilit, bekleme, takılma gibi sorunların önüne geçilir. Veri senkronizasyonu veya ticari yazılım ile entegrasyonlar sürekli çalışırken müşterileriniz performanslı çalışan bir önyüz kullanabilir. Şirket içi kullanıcılarınız da ticari yazılımınızı kullanırken performans kaybı yaşamazlar.

Dinamik Resim Ölçeklendirme

Yüksek çözünürlükteki resimleri düşünmeden kullanabilirsiniz. Küçük resime dönüştürme otomatik yapılır.

Özellikler

Codelytic Kurumsal B2B sistemi, çok sayıda özelliği sayesinde her sektöre uygundur.

Ürün rakip numaraları, orjinal üründen arama, uyumlu marka, model, tip, yıl ilişkileri gibi özel ihtiyaçları destekleyen yapısı sayesinde satış sonrası yedek parça, otomotiv yedek parça ve diğer tüm sektörler için idealdir.

Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu

Birden çok bankada ve hesapta havale/eft kontrolleri muhasebe birimlerinde aşırı iş yükü oluşturur. Bankalar ile yapılan Online Hesap Hareketleri Entegrasyonu sayesinde tüm bankalarınızı ve hesaplarınızda tüm hareketleri tek bir sayfada görebilirsiniz. Dahası müşteriler tarafından yapılan havale/eft işlemleri muhasebe sisteminize otomatik aktarılır. Ve bilgilendirme mailleri ile size ve ya müşterinize bilgi sağlanabilir.

bilgi edinin
 • Gelişmiş ürün kartı yönetimi

  Ticari yazılım sistemleri ve hatta kapsamlı ERP uygulamalarında oluşturulan stok kartları bir B2B e-ticaret sistemin ihtiyaç duyduğu bilgileri saklayamazlar. Gelişmiş ürün kartı yönetimi ile müşterinize sunmak istediğiniz tüm bilgiyi eksiksiz sunabilirsiniz.

 • Resim galerisi oluşturma

  Her bir ürün için birden fazla resim gösterebilir ve bu resimleri gruplandırabilirsiniz. Müşterileriniz bu resimler resim galerisi adıyla ayrı bir sayfada rahatça inceleyebilir.

 • Otomotiv satış sonrası yedek parça ticareti için özel fonksiyonlar

  Araç yıl, marka, model, motor gibi detaylar ile yedek parçaların eşleştirebilirsiniz. Çapraz referans numaralı ile arama sağlanabilir.

 • Ürünler için geniş açıklama alanları

  Birden fazla açıklama alanı ile HTML, düz metin gibi zengin içerikleri saklayabilir. Açıklamalarınızı gruplayabilirsiniz.

 • Anahtar kelimeler ile arama yönetimi

  Ürünlerinizin özel anahtar kelimeler yazıldığında da arama sonuçlarında listelenmesini sağlar. Bazı ürünlerin piyasada bilinen isimleri ile sizin verdiğiniz isimler farklı olabilir. Bu özellik sayesinde ürünlere istediğiniz kadar ek arama kelimesi ekleyebilirsiniz.

 • Ürün özellikleri

  Farklı sektörler farklı şekilde ürün özelliklerini gmsterme ihtiyacı duyarlar. Bir sektördeki ürün ailesinde renk önemliyken başka bir sektördeki ürünler için ölçüler önemlidir. Dinamik ürün özellikleri ile kendi sektörünüze özel özellikleri tanımlayabilir, her bir ürün için bunların değerlerini atayabilir ve müşterilerinize sunabilirsiniz.

 • Orjinal numara (OEM) yönetimi

  Müşterileriniz yan sanayi ürünleri orjinal numaraları ile ararlar. Bu duurmda doğru ürünleri göstermenizi sağlar. Her bir ürün için dilediğiniz kadar orjinal numara ekleyebilirsiniz. Sattığınız yan sanayi ürün birden fazla marka orjinal ürünün yerine geçiyor olabilir. Bu durumda birden fazla orjinal marka için OEM girebilirisniz.

 • Barkod numaraları tanımlama

  Her bir ürün için birden fazla barkod numarası tanımlayabilir ve müşterinize gösterebilirsiniz.

 • Çapraz referans (rakip) numaraları tanımlama

  Sattığınız bir ürün siizn sattığınız veya satmadığınız başka bir ürün ile aynı fonksiyona sahip olabilir. Bu durumda müşterileriniz arama kutusuna diğer ürünün kodunu yazabilirler. Bu özellik sayesinde müşteriniz diğer ürünün kodunu yazsa bile sizin ürününün arama sonuçlarında gösterilir.

 • Hızlı arama sistemi ile milyonlarca ürünü sorunsuz filtrelenir

  Bazı kurumların ürün portföyü milyonları bulabilmektedir. Özellikle tedarik zinciri yönetimi yapıyorsanız yüzlerce markanın binlerce ürününü dağıtıyor olabilirisiniz. Filtreleme alt yapısı bu yükü karşılayabilecek teknik özelliklere sahiptir.

 • Sınırsız sayıda farklı ürün kataloğu oluşturma ve sergileme

  Dinamik katalog yönetimi sayesinde birden fazla kategori ağacı oluşturabilirsiniz. Farklı ürün aileleri farklı yapıdaki ürün kategori ağaçları gerektirir. Örnek olarak bayilerinize beyaz eşya ve bilgisayar sattığınızı var sayalım. Beyaz eşya ürünleri için yapacağınız kategori ağacı ile bilgisayarlar için yapacağınız kategori ağacı farklı olacaktır. Bu durumda iki farklı katalog oluşturmalısınız. Tek bir kataloğun altına hem beyaz eşyaları hem de bilgisayarları koyarsanız aynı ağaçta her ikisinin de görünmesi verimli olmaz.

 • Dinamik kategori yönetimi

  Sınır sayıda hiyerarşik kategori oluşturabilir ve ürünlerinizi bu kategoriler ile eşleştirebilirisniz.

 • Otomatik ürün filtreleri

  Diğer sistemlerde siz bir ürünü kategoriye bağlamazsanız o ürün o kategori altında görünmez. Çok sayıda ürünün eklendiği ve değiştirildiği sistemlerde bu durum yönetim zorluklarına ve güncel olmayan kategori ağaçlarına neden olur. Bu da satış performansını olumsuz etkiler. Otomatik ürün filtreleri sayesinde "rengi kırmızı olan ve ürün grubu buzdolabı olan ürünler" diye bir filtre oluşturabilirsiniz. Her hangi bir zamanda rengi kırmızı olan ve ürün grubu buzdolabı olan bir ürün sisteme eklenirse bu ürün otomatik olarak daha önce ayarladığınız kategori ile eşleştirilir.

 • Arama motoru ile uyumlu (SEO) sunum sistemi

  Url, HTML içerik, kategori yapısı SEO uyumludur. SEO için çok öenmli olan adres (URL) yapısı /product?id=1234 şeklinde değil /buzdolabı-xmarka-b1234 şeklindedir.

 • Çoklu dil desteği

  Yönetici paneli ve müşteri portalı çoklu dil desteğine sahiptir.

 • Mobil uyumlu arayüz

  Müşterileriniz responsive HTML tasarımı sayesinde tablet, laptop, desktop, telefon gibi cihazlardan sistemi rahatça kullanabilir.

 • Online müşteri ile anlık yazılı, sesli ve görüntülü iletişim

  Müşteri ile anlık iletişim sağlayan mesajlaşma uygulaması ile entegredir.

 • Raporlanabilir müşteri iletişimi

  Anlık mesajlaşma uygulamasındaki raporlar ile ortalama müşteri yanıt sürelerinizi takip edebilirsiniz.

 • Müşteri memnuniyeti için oylama sistemi

  Müşterilerinizin verdiğiniz hizmeti oylamasını sağlayabilirisniz.

 • Online ödeme (POS) sistemi

  Müşterileriniz online ödeme ile borçlarını kapatabilirler. Kapatılan borç muhasebe sistemine anında entegre edilir.

 • Tüm bankalar ile direk POS entegrasyonu

  Tüm bankalar ile aracısız (komisyon ile çalışan aracı ödeme servisleri olmadan) direk POS entegrasyonu vardır.

 • Gelişmiş online ödeme sayfası

  Modern bir tasarıma sahip online ödeme sayfası ile müşterilerinize ödeme kampanyalarınız, yaptıkları ödemeye göre kazanacakları puan, taksit, vade farkı oranları ve tutarları anlaşılır bir şekilde gösterilir. Ayrıca responsive ödeme sayfası sayesinde müşterileriniz cep telefonlarından ödeme yapabilirler.

 • Taksit ve vade farkı yönetimi

  Taksit ve vade farklarını yönetim panelinden bankaya göre dinamik değiştirebilme imkanı.

 • Müşteriye ve bankaya göre vade oranları belirleme

  Vade farkı oranlarını müşteri ve bankaya göre değiştirebilme imkanı.

 • Müşteri için taksit hesaplama ve sunum sistemi

  Yapılacan ödeme tutarına göre müşteriye özel oranlar ve girilen banka kartına göre taksit sayısı ve vade farkı tutarlarını hesaplayan hesap makinesi uygulaması.

 • Müşteriye ve bankaya göre taksit sayısı belirleme

  Taksit sayılarını müşteri ve bankaya göre değiştirebilme imkanı.

 • Dinamik ödeme indirimleri ödeme anında müşteriye para kazandırma

  Müşteri ile yapılan ödeme vade gününü, müşterinin ödeme performansını, bankayı dikkate alarak müşteriye yaptığı ödeme saonucunda puan kazandıran akıllı puan sistemi.

 • Banka BIN numarasına göre otomatik kredi kartı tanıma ve taksit gösterme

  Müşteri kredi kartını girdiğinde kartı otomatik tanıma ve taksit ve vade farklarını gösterme.

 • ERP sisteminden bağımsız sınırzız sayıda ürün, fiyat ve stok belirleme

  Bağımsız çalışan stok kartı ekranları ile dilediğiniz kadar ürün açabilirsiniz. Bu sayede ERP ve ticari yazılımın sınırlarına takılmadan üreticilerden aldığınız ürünler için sipariş alabilirsiniz.

 • Maliyet fiyatından otomatik liste fiyatı oluşturma

  Üreticilerden aldığınız maliyet fiyat listelerini saklayabilirsiniz. Geçmişteki maliyet fiyatlarınızı sorgulayabilirsiniz. Maliyet fiyatlarınızdan otomatik satış liste fiyatınızı oluşturabilirisiniz.

 • Marka, müşteri ve/veya ürüne göre iskonto tanımı

  Markaya, müşteriye göre çoklu iskonto tanımlayabilirisiniz.

 • Ürünleri liste veye grid şeklinde listeleme

  Ürün arama sonuçları liste veya grid şeklinde gösterilir. Grid ile gösterim sayesinde telefonlar ile tam uyum sağlanır.

 • Hızlı ürün filtresi

  Kategori, ürün adı, araç marka, model ve motor tipi (yedek parça için), ürün numarası, ürün orjinal numaraları, çapraz referans numaraları ve anahtar kelimeler ve stok kartında girilen tüm bilgiler aramada kullanılabilir.

 • Müşteriye göre stok göstrebilme

  Farklı yerlerdeki depolarınızı farklı müşterilere gösterebilir veya engelleyebilirisniz. Örnek olarak Ankara'daki deponuzu sadece Ankara müşterilerine görünür yapabilirisiniz.

 • Müşteri ürün iade yönetim sistemi

  Müşterileriniz hatalı, iade, arızalı ürünler için B2B sisteminizden iade süreci başlatabilir. Yönetim ekranları ile iade ürünün durumu ile ilgili gerekli takipleri yapabilirisniz.

 • Müşteri fatura görüntüleme ve indirme

  Müşteriler düzenlediğiniz faturaları PDF formatında görüntüleyebilir ve indirebilir.

 • Müşteri ödeme makbuz görüntüleme ve indirme

  Müşteriler yaptıkları ödemelerin makbuzunu PDF formatında görüntüleyebilir ve indirebilir.

 • Çoklu Banner yönetim sistemi

  Kampanyalarınızı mega banner sayesinde yüksek kalite ile gösterebilirisniz.

 • E-Mail ile pazarlama

  E-mail pazarlama desteği ile müşterilerinize kampanya mailler gönderebilirsiniz.

 • E-Mail ile pazarlama da canlı ürün bağlantıları

  E-mail içideki ürünlerinize direk bağlantı sağlanır. Müşteri e-mail deki ürüne tıkladığında ürün detay sayfasına yönlenir.

 • Ürünler için müşteri yorum sistemi

  Müşteriler her bir ürün için yorum bırakabilir. Sizin onayınız ile yorumlar diğer müşterilere gösterilir.

 • Ürünler için değerlendirme sistemi

  Her bir ürün için müşteriler puanlama yapabilir.

 • KVKK müşteri onay sistemi

  KVKK uygulaması sayesinde müşterilerin KVKK onayı alınır ve gerekli diğer bilgiler ile saklanır.

 • Kampanyalı markalar sayfası

  Kampanyada olan markaların listelendiği özel pazarlama sayfası vardır.

 • Elden teslimler için canlı sipariş durum monitörü

  Depodan teslim yapıyorsanız, müşterileriniz siparişleri hazırlanırken bekleme alanında siparişlerinin toplanma durumunu takip edebilirler. Bunun için büyük monitor uyumlu uygulama vardır.

 • Marka logo yönetim sistemi

  Satışını yaptığınız her marka için özel tasarladığınız logoları sisteme yükleyebilirsiniz.

 • Müşteriye anlık bildirim gösterme

  Müşteri B2B içindeyken tarayıcı tarafından anlık kampanya, duyuru bildirimi gösterimidir. Çeşitli şartlara bağlanarak dinamik bir kampnaya sistemi oluşturulabilir.

 • Müşteri bekleyen sipariş listesi

  Müşterileriniz depoda bekleyen siparişlerinin durumlarını listeyebilirler. Depo otomasyonu ve karko entegrasyonu ile kargodaki siparişin durumu detaylı olarak sunulur.

 • Kargo entegrasyonu ile kargo durum bilgisi gösterme

  Çalıştığınız kargo firmaları ile canlı entegrasyon yapılarak sipariş durumu müşteriye B2B portalından ayrılmadan gösterilir.

 • Dinamik marka slider

  Satışını saptığınız markalar slider ile gösterilir. Marka ve logo dizenlemeleri yönetim panelinden yapılır.

 • Müşteri ödeme listesi

  Müşterileriniz yaptıkları ödemelerin geçmişini kredi kartı, havale/eft ve varsa kullandığınız diğer tahsilat yöntemlerine göre listeleyebilir.

 • Müşteri için arama geçmişi

  Müşteri B2B arama kutusunda daha önce yazdığı arama kelimelerinin geçmiş listesini görebilir ve buradan seçim yaparak hızlıca arama yapabilir.

 • Canlı arama yardımı

  Müşterinizin arama yaptıktan sonra veya önce müşteri temsilcisinden anında canlı yardım isteyebileceği sistemdir.

 • Favori ürün listesi

  Müşterileriniz favori ürünlerini kayıt edebilir. Favori ürünler hızlı sipariş vermek gibi çeşitli amaçlar için müşteriye kolaylık sağlar.

 • Fonksiyonel arama kutusu

  Arama kutusu sadece arama kelimelrinin yazıldığı yer değildir. Ek kataloklarda arama (oto yedek parça için ideal), canlı arama yardımına hızlı ulaşım, arama geçmişini görüntüleme ve sizin için özelleştirilebilecek diğer özellikler arama kutusu içinde hızlı ulaşılabilir olarak sunulur.

 • Ürün ilişkileri ile daha fazla sonuç bulabilen arama sistemi

  Ürün kodlarınızı muadil veya rakip kodlar ile ilişkilendirebilirsiniz. Bu sayede müşteri arama kutusuna rakip bir ürün kodu yazsada sizin portföyünüzdeki ürüne ulaşır.

 • Havale/eft bildirimi

  Müşteriler havele yaptıklarında B2B deki form sayesinde size bilgi verebilirler.

 • İçerik sayfaları

  Hakkımızda, gizlilik güvenlik, satış ve kullanım koşulları, yardım, banka hesapları, teslimat ve iade ve size özel diğer bilgilendirme sayfaları eklenebilir.

 • Canlı döviz kurları

  Döviz kurları muhasebe sisteminizden veya merkez bankasından anında güncellenir. TL para birimindeki fiyatlar canlı kurlara göre anında revize edilir.

 • Detaylı fiyat gösterimi

  Net fiyat, TL fiyat, liste fiyatı, iskonto oranı, çoklu iskontolu fiyat gösterimi ile detaylı fiyat bilgisi gösterilir.

 • Müşteriye sınırsız sayıda finansal rapor gösterme

  Müşteriniz size sorduğu tüm soruların cevapları finansal raporlar ile B2B den anında görebilir.

 • Müşteri için çoklu kullanıcı girişi

  Her bir müşterinizin birden fazla kullanıcısı olabilir.

 • Müşteriye ürün yasağı

  Müşteriye göre marka ve ürün yasağı belirleyebilirsiniz. Böylece bir müşteri A markasındaki ürünleri görebilirken başka bir müşteri görmeyebilir.

 • Müşteri için cari kart değişilik talebi

  Müşteri B2B portalından cari bilgilerinde değişiklik talebi iletebilir.

 • Müşterinin son gezdiği sayfaları görüntüleme

  Müşterinin son gezdiği sayfaları görebilirsiniz.

 • Plasiyerin müşteri olarak B2B sayfasına girebilmesi

  Plasiyer kullanıcılarınız müşteri olarak B2B portalına girebilir. BU sayede B2B yi müşterinize göründüğü gibi gezebilir.

 • Anlık satış performansı izleme sistemi

  Müşteriye göre satış, plasiyere göre satış, şubeye göre satış performansını anlık gösteren özel pano ile atış performansını anlık takip edebilirsiniz.

 • Maliyet liste fitaları yönetimi

  Tedarikçilerinizden aldığınız maliyet fiyatlarını sisteme tanıtma ve sorgulama imkanı sunan sistemdir. Bir ürün için birden fazla tedarikçiden fiyatları saklayabilirsiniz. Genelde tedarikçilerden Excel ile gelen fiyatların sisteme girilmesi zahmetlidir. Bu işlemi kolayca çok hızlı yapmanızı sağlar. Plasiyerleriniz maliyete göre müşteriye özel fiyat veriyorsa, maliyet fiyatlarını sizin verdiğiniz yetkilere göre görebilirler. Satın alma biriminiz bu sistemi yöneterek kimin hangi fiyatı nasıl göreceğini ve özel notlarını iletir.

 • Online banka hareketleri entegrasyonu

  Bankalar ile entegre olarak tüm banka hesaplarınızdaki hareketleri tek bir ekranda takip edebilirsiniz. Havale/eft hareketlerini muhasebe sistemine otomatik aktarım sağlanır. Bu sayede çok büyük bir muhasebe iş gücü kazanımı sağlanır.

 • Online ürün kataloğu

  Google gibi arama motorlarının ürünlerinizi fiyat göstermeden indekslemesini sağlayabilirisniz. Öne çıkarmak istediğiniz markalarınız veya ürün kataloklarınız varsa onlara özel tasarımlarla tüm internet kullanıcılarına açık olarak sergilenmesi sağlanır.

 • Toplu stok kartı açılışı

  Yeni stok kartları açmak kullanıcılar açısından zahmetlidir. Toplu olarak excelden stok kartı eklenmesini sağlayan kullanışlı bir sistemdir.

 • Müşterilere API ile ürün verisi sağlama

  Yazılımların entegre edilmesini sağlayan sistemdir. Bayileriniziz ürün bilgilerini siden web servis ile alabilmelerini sağlayan sistemdir.

Teknik Özellikler

 • Çoklu sunucu desteği

  Ölçeklenebilir alt yapı ile yüksek yükü karşılayabilir.

 • Tam bulut uyumu ile sunucu gerektirmeyen alt yapı

  Sunucu yatırımıznı yok ise bulut üstünde çalışabilir ve yine yerel olarak çalıştırdığınız muhasebe sistemi ile tam entegre olabilir. Entegrasyonda hiç bir performans kaybı olmaz. Diğer sistemler direk veritabanı bağlantısı ile entegrasyon yaparlar. Bu nedenden B2B sistemleri ERP yada muhasebe sistemleri ile aynı yerde olmalıdır. ERP yada muhasebe sistemlerinde sorun olduğunda B2B portallarıda durur. Bu durum bu sistemde oluşmaz. Bağımsız bir entegrasyon sistemi vardır.

 • Modern arayüz

  POrtal arayüzü tam responsiv ve modern tasarımdadır. Size özel tasarım yapılabilir ve uygulanabilir.

 • Açık kaynak CMS altyapısı

  Birden fazla satış platformunu tek proje ile geliştirebilirsiniz. Bu sayede geliştirme ve bakım maliyetiniz büyük miktarda azalır.

 • Hazır API alt yapısı

  API alt yapısı ile diğer sistemlerden veri alabilir ve verebilir.

 • Dinamik resim boyutlandırma

  Ürün resimlerinizi büyük boyda detaylı olarak çekip yükleyebilirisiniz. Sistem bunları uygun boyuta otomatik getirir. Bu sayede performans kaybı olmaz.

 • CDN alt yapısı

  Resim, video gibi büyük içerikleriniz çok fazla sayıda olsa bile sistemi etkilemez. Harici CDN yapıları ile entegre edilir.

 • OLAP raporlama alt yapısı

  Raporların ERP, muhasebe sistemşerşnde alınması bu sistemlerin performansını olumsuz etkiler. Analitik veri tabanı sistemi sayesinde size özel raporlar en performanslı şekilde sunulur.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin

İletişim Bilgileri